FLEXPLOTY  - MOBILNÍ OPLOCENÍ

Naše společnost neustále přichází ve výrobě do kontaktu se specifickými plotovými díly. Díky této zkušenosti jsme schopni Vám odborně poradit ve vašich potřebách.
Výroba plotu pro specifické účely pro nás není překážkou rádi s vámi probereme možnosti a navrhneme odpovídající řešení.

 

 

KVALITNÍ MOBILNÍ PLOTY OD FLEXPLOTY

Každý metr čtvereční pod kontrolou

 

Mobilní oplocení by mělo být důležitou součástí každé stavby. Zamezuje nechtěnému vstupu na oplocený pozemek a minimalizuje možnost krádeže nebo ublížení na zdraví. Jsme jedni z prvních poskytovatelů mobilního oplocení v ČR. Máme spoustu spokojených zákazníků a jako jedni z mála jsme i výrobci některého námi nabízeného zboží. Naše zboží je v porovnání z konkurencí v TOP kvalitě a poskytujeme dlouhodobou záruku. Dnes je standartní,aby staveniště bylo oploceno a zabezpečeno. 

 

 

Mobilní oplocení má mnohostranné využití jak pro firmy tak i pro soukromé účely. Naše výrobky jsou určené pro dlouhodobé používání proto je kladen velký důraz na kvalitu provedení. Konstrukce oplocení je celorámová a zajištuje větší stabilitu a životnost.

FLEXIBILNÍ 

RYCHLÝ

LEVNÝ

 

PRODUKTOVÝ SORTIMENT
SLUŽBY - PRODEJ I PRONÁJEM

více zde

 

 

Naše společnost FLEXPLOTY s.r.o. nově nabízí PRONÁJEM MOBILNÍHO OPLOCENÍ.  Jak krátkodobé pronájmy, tak dlouhodobé. Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou. Pronájmy včetně montáže, demontáže, dopravy a poradenství.

 

MÁTE DOTAZ? KONTAKTUJTE NÁS 

REALIZACE A MNOHO SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ MLUVÍ ZA NÁS

Kontaktní informace

FLEXPLOTY s.r.o.
Václavské náměstí 21
Praha 1
110 00
Česká republika
IČ:
02776634
DIČ
CZ02776634
Kancelář: 721842200