FLEXPLOTY  - MOBILNÍ OPLOCENÍ

Naše společnost neustále přichází ve výrobě do kontaktu se specifickými plotovými díly. Díky této zkušenosti jsme schopni Vám odborně poradit ve vašich potřebách.
Výroba plotu pro specifické účely pro nás není překážkou, rádi s Vámi probereme možnosti a navrhneme odpovídající řešení. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních, certifikovaných a dostatečně dimenzovaných materiálů a proti korozi chráněny žárovým nebo galvanickým zinkováním. To zajišťuje jejich velmi dlouhou životnost a vysokou užitnou hodnotu.

Při výběru oplocení je důležité, aby jste si vždy ověřily zdali fotografie a popis jsou totožné s nabízeným výrobkem. Nezřídka se setkáváme, že klient dostane výrobek jiných parametrů  a kvality. Pokud si výrobek objedná u zahraniční společnosti, jen velice težko se takovýto výrobek vrací nebo reklamuje. 

V naší společnosti dbáme na soulad mezi nabízeným výrobkem na internetu a jeho reálným provedením. Naše výrobky je možné kdykoliv po dohodě vidět v našem skladu v Praze, kde Vám je k dispozici i vyškolený technik, který Vám rád poradí s výběrem Vašeho zboží. 

Provedení výrobku zaručuje jeho dlouhou životnost a pevnost. Naše ceny jsou vzhledem k používaným materiálům a zpracování jedny z nejnižších a jistě konkurence schopné. 

 

 

KVALITNÍ MOBILNÍ PLOTY OD FLEXPLOTY

Každý metr čtvereční pod kontrolou

 

Mobilní oplocení by mělo být důležitou součástí každé stavby. Zamezuje nechtěnému vstupu na oplocený pozemek a minimalizuje možnost krádeže nebo ublížení na zdraví. Jsme jedni z prvních poskytovatelů mobilního oplocení v ČR. Máme spoustu spokojených zákazníků a jako jedni z mála jsme i výrobci některého námi nabízeného zboží. Naše zboží je v porovnání z konkurencí v TOP kvalitě a poskytujeme dlouhodobou záruku. Dnes je standartní,aby staveniště bylo oploceno a zabezpečeno. 

 

 

Mobilní oplocení má mnohostranné využití jak pro firmy tak i pro soukromé účely. Naše výrobky jsou určené pro dlouhodobé používání,  proto je kladen velký důraz na kvalitu provedení. Konstrukce oplocení je celorámová a zajištuje větší stabilitu a životnost.

FLEXIBILNÍ 

RYCHLÝ

LEVNÝ

 

PRODUKTOVÝ SORTIMENT
SLUŽBY - PRODEJ I PRONÁJEM

více zde

 

 

Naše společnost FLEXPLOTY s.r.o. nově nabízí PRONÁJEM MOBILNÍHO OPLOCENÍ.  Jak krátkodobé pronájmy, tak dlouhodobé. Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou. Pronájmy včetně montáže, demontáže, dopravy a poradenství. 

 

Jednotlivé rozměry se mohou lišit, je důležitá informace v cenové nabídce.

 

REALIZACE A MNOHO SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ MLUVÍ ZA NÁS

KONTAKTNÍ INFORMACE

FLEXPLOTY s.r.o.
Tupolevova 465
199 00 - Praha 9
Česká republika

IČ: 02776634
DIČ: CZ02776634

phone_android +420 608 756 515
phone_android +420 777 656 540
phone_android +420 721 842 200 - kancelář
mail_outline info@flexploty.cz
mail_outline obchod@flexploty.cz

facebook

MÁTE DOTAZ ? KONTAKTUJTE NÁS !